میخواهم لاغر شوم

صفحه نخست

مقالات

محاسبه گرها

چطور لاغر بشم

درباره ما

ویدئوها

دریافت رژیم

جستجو...

آدرس ما روی نقشه

جستجو در سایت

تلفن : مشهد-  36064720-36061353
میخواهم لاغر شوم

آکنه و پوست چرب

 دارو برای زدودن چربی از سطح پوست
همان طور که گفته شد یکی از عوامل بسیار مهم در جوشهای صورت محیط چرب می باشد که با استفاده از این ترکیب چربی سطح پوست را می زداییم.
مواد لازم : مقدار 10گرم آرد برنج
طریقه استفاده: آرد برنج را با مقداری آب به صورت خمیر شل درآورید ویک شب در میان آن را بر روی سطح پوست به صورت یک لایه نازک ماسک نمایید وپس از 20 دقیقه با دست ماسک را بتراشید وحتی المقدور تا صبح آنرا نشویید.
پس از مصرف این ماسک شاهد پوستی شاداب خواهید بود والبته محیط مستعد برای رشد آکنه ها را از بین برده اید.

یک داروی موثر دیگر
ویتامین ث یکی از ویتامین های بسیار موثر در شادابی پوست می باشد واین ویتامین در اکثر میوه های تازه موجود می باشد ولی متاسفانه این ویتامین به حد زیادی فرار بوده به طوری در اثر پختن به طور کامل از بین میرود واگر میوه بیش از 20 ساعت بماند نیز ویتامین ث آن به طور بسیار زیاد از بین میرد وحتی جالب است بدانید ویتامین ث گوجه در اثر برش بوسیله چاقو از بین میرود. ولی در لیمو ترش این ویتامین به وفور یافت می شود واز پایداری فوق العاده ای برخوردار می باشد. به طوری که بعد از سیاه شدن آبلیمو در اثر ماندن باز هم این ویتامین پا بر جاست. از طرف دیگر یکی از موادی که محیط قلیائی مورد نیاز عوامل رشد آکنه را از بین میبرد مواد ترش ودر راس آنان همان لیمو ترش میباشد که البته اگر از لیموی تازه استفاده شود بسیار موثرتر خواهد بود

مواد لازم : یک قاشق چایخوری آبلیموی طبیعی
به مقدار مساوی آبلیمو را با آب مخلوط کرده وشب قبل از خواب به صورت مالیده وصبح بشویید با حتی یکبار مصرف این دارو اثر معجزه آسای آنرا خواهید دید استفاده از این دارو حتی برای آنان که صورتشان دارای جوش نیست هم توصیه میشود.

یک داروی خوراکی
مواد لازم : ریشه گیاه بابا آدم 50گرم
مقدار یک قاشق غذاخوری را با دو لیوان آب جوشانده وهنگامی که یک لیوان از آن باقی ماند را پس از صاف کردن شب قبل از خواب میل نمایید.این کا ر را 3 بار در هفته تکرار نمائید.برای تهبه ریشه بابا آدم می توانید از عطاری های سطح شهر استفاده نموده ویا در صورت عدم امکان دسترسی کیمیا را مطلع نمایید

البته داروهای زیادی وجود دارد که به صورت عرقیات گیاهی عصاره جوشانده و... قابل استفاده می باشد

گردآوری :

جواد سبحانی

مشاور تغدیه و رژیم درمانی

تلفن :6064720

 

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
نظر شما به سامانه مدیریت ارسال شده است.
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد