صفحه نخست

رژیم آنلاین

مقالات

بانک کالری

برترین ها

مدیا

درباره ما

اینفوگراف

جستجو در سایت

تلفن مشهد : 3606420 - 36051363          ♥‌ آیا من چاقم ؟‌ ♥          ♥‌ ثبت نام رژیم آنلاین‌ ♥          ♥‌ ادامه رژیم لاغری‌ و     لینک ما در پیام رسان سروش

آزمایش های لازم برای کاهش وزن

آزمایش لاغر شدن
هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که تمام مدت از برنامه غذایی سالمی پیروی کنید، اما باز هم نتوانید به وزن دلخواهتان برسید یا ذره ای از وزنتان کم شود. آزمایش هایی وجود دارند که مشخص می کنند چه مسئله ای مانع از کاهش وزن موفقیت آمیز شده است. این آزمایش ها دیدتان را وسیع  تر می کنند چه مسئله ای مانع از کاهش موفقیت آمیز وزن شده است. این آزمایش ها دیدتان را وسیع تر می کنند تا بدنتان را بهتر بشناسید و جهت رفع مشکلاتی که سر راهتان قرار دارند بکوشید.
اکنون با دقت بیش تر و به تفضیل به آزمایش  حساسیت یا آلرژی غذایی که در فصل پنجم شرح آن رفت می پردازیم. همچنین به شرح آزمایش های زیر می پردازیم: آزمایش هایی برای آشکار نمودن کمبودهای موا معدنی و ویتامین ها، آگاهی از هر گونه فلزات سنگین سمی مازاد در بدنتان، و بالاخره آزمایش هایی برای تعیین این امر که سیستم گوارشیتان تا چه حدخوب کار می کند. این آزمایش ها کمک می کنند تا شما بدانید برای متوازن کردن بدنتان از چه مکمل هایی استفاده نمایید، چگونه در آینده جلوی چنین مشکلاتی را بگیرید و به سلامت بهینه دست یابید.

افزونه های شمارش کالری غذاها

برای لاغر شدن غذاهای تصفیه شده،شکر و قند، نخورید

چه هنگامی غذا بخوریم یا بنوشیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت آخرین خبرها