درباره ما

مرکز رژیم درمانی جواد سبحانی خدمات درمان چاقی و اضافه وزن"

 

جواد سبحانی

 

سلام من جواد سبحانی هستم کارشناس تغذیه و رژیم درمانی

قبل از هر اقدامی خواهشمندم به این نکته توجه فرمایید

اولین سخن :

شما اطلاعات کافی درباره لاغر شدن دارید و خداوند اراده کافی هم در وجودتان قرار داده است پس مهمترین گزینه برای لاغر شدن عملی کردن اراده و اطلاعات است .
از اینکه مرکز ما را جهت لاغر شدن انتخاب کردید سپاگذاریم و به خود میبالیم که در خدمت فردی هستیم که تصمیم به تغییری بسیار بزرگ در زندگی گرفته است امیدوارم تا انتهای این راه بسی بزرگ در کنارتان باشیم و شما هم از این همکاری راضی و خوشنود باشید .

جالب است در ابتدا خدمتتان عرض کنم

سالی که من تغذیه در دانشگاه قبول شدم خیلی خوشحال نبودم که تغذیه قبول شدم. اما چندی نگذشت که این اتفاق به یکی از بهترین موارد در زندگیم تبدیل شد
((گاهی اتفاقاتی پیش می آید و کاری هم از دست ما بر نمی آید. بد که نیستند ، هیچ ؛ حتی میتوانند به بهترین موقعیت زندگیمان تبدیل شوند امیدوارم برای شما هم اینگونه بوده باشد .))
شاید به نظرتان عجیب باشد ولی وقتی شروع کردم به آشنا شدن به این رشته هر چه جلوتر رفتم علاقه ام بیشتر شد و مطمئن بودم خداوند بهترین را در سر راهم قرار داده و موفق خواهم شد . الآن سالیان درازی از آن سالها میگذرد و خداوند را هزاران بار به خاطر این لطف بزرگش شکرگزارم .
من رشته تغذیه را در سال 73 در دانشگاه تغذیه اصفهان مشغول به تحصیل شدم. با توجه به موارد و مشکلاتی که در لاغر شدن افراد مشاهده میکردم تصمیم گرفتم تمام تلاشم را برای بهتر شدن روند لاغر شدن افراد به کار گیرم و با مطالعه افرادی که در حال کاهش وزن بودند برآن شدم تا ، تنها از رژیم درمانی استفاده نکنم و به مواردی که از نظر ذهنی روحی و روانی نیز به افراد کمک میکند توجه بیشتری داشته باشم . و با ادغام این تکنیکها کمک بیشتری در راحت تر نمودن اجرای رژیم لاغری و کاهش وزن داشته باشم.
خوشبختانه رضایتمندی مراجعین  از کاهش وزنشان حاکی از موفق بودن این روش و تلاش تمامی کارکنان مرکز ماست .

سالیان مدیدی  است که مشغول رژیم درمانی و خصوصا با توجه به علاقه رژیم درمانی چاقی هستم .  فعالیت خود را در شهر مقدس مشهد ، در کنار  جایگاه سرورمان حضرت رضا (َع) بودم.
برنامه کاهش وزنی که با همراه شما سرور گرامی خواهیم داشت از ۲ بخش اصلی تشکیل میشود .
1) بخش اول رژیم درمانی لاغری
2) آموزش تغذیه و روشهای لاغر ماندن ( اطلاعات کافی درباره مواد غذایی و تغذیه و تکنیک ها و روشهای کنترل برای لاغر شدنی بی دردسر و لاغر ماندن همیشگی )

مراحل پذیرش و کاهش وزن در مرکز رژیم درمانی ما (جواد سبحانی) :
در ابتدای ورود برای هر فرد پرونده تشکیل میشود و اطلاعات فردی نظیر وزن؛ قد؛ سن؛ ثبت آزمایشات و سونوگرافی و اطلاعات پزشکی ؛ و از همه مهمتر یاد آمد غذایی ( شامل عادات غذایی و مقدار کالری و نوع غذای دریافتی ) سپس با توجه به شرایط اختصاصی هر فرد و آنالیز نمودن بدن  فرد برنامه غذایی تنظیم و در اختیار شما قرار میگیرد .
در مراجعات بعدی کنترل وزن ؛ کنترل مقدار چربی بدن با دستگاه آنالیز بدن -بادی کامپوزیشن-؛ رفع مشکلات در صورت وجود و برنامه غذایی جدید نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت ومهمتر ، در هر جلسه اضافه بر لاغر شدن آموزش های ویژه در اختیارتان قرار خواهد گرفت شامل :
آشنایی با مواد غذایی و اصول تغذیه و آشنایی با داروهای لاغری و انواع تکنیکهای لاغری ( حتی تکنیک های اشتباه را هم آشنا خواهید شد تا هیچگاه به سراغشان نروید و دچار عوارض نشوید ، تکنیکهای کنترل خوردن را نیز خواهید آموخت تا بدون فشار و به راحتی بتوانید وزنتان را کم کرده و آنرا حفظ نمایید )
قسمت عمده تکنیکهایی را که با هم طی خواهیم نمود به روش لاغری بک دایت وابستگی بسیار دارد .
امیدوارم در پایان برنامه برای همیشه لاغر شده و لاغر بمانید .

در انتها از همسر و خانواده عزیزم و تمامی همکاران و کارکنان مرکز سپاسگزارم که بدون یاری و کمک ایشان این موفقیت دست نیافتنی بود
پیروزیتان آرزوی ماست بدرود فروهر نگهدارتان باد

جهت دریافت اطلاعات لطفا با شماره های مرکز تماس بگیرید :

آدرس : مشهد - بین استقلال 4 و چهارراه میلاد پلاک 40 -  مرکز رژیم درمانی جواد سبحانی

تلفن : 36064720 - 36051363

Related Articles

توصیه های تغذیه پیشگیری از کرونا توصیه های تغذیه پیشگیری از کرونا
کرونا با آمدنش ترسی در دل  دنیا  به وجود آورد . که افراد متاسفانه  به دلیل ترس هر توصیه غیر...
پرسش از ما پرسش از ما
    پرسش  از ما امیدواریم هفته ای همراه با موفقیت را سپری کرده باشید.لطفا برای...
تغذیه مناسب در هر سنی تغذیه مناسب در هر سنی
نیازهای بدن در هر دوره ای متفاوت است . از نظر ریز معذی و درشت مغذی ها باید دبن را در هر دوره ای تامین نمود...
راهنمای تغذیه مناسب برای مشکلات گوارشی کرونا covid19 راهنمای تغذیه مناسب برای مشکلات گوارشی کرونا covid19
 با توجه به اینکه ویروس  کرونا قسمتهای مختلفی از بدن را درگیر مینماید . در مشکلات گوارشی باید...

 

 لاغر شدن آماده لاغر شدن فقط کلیک کنید

ثبت نام دوره زرین

پرونده دارید کلیک کنید

ادامه رژیم لاغری من