روانشناسی چاقی واضافه وزن

جستجو در سایت

تلفن مشهد : 3606420 - 36051363          ♥‌ آیا من چاقم ؟‌ ♥         ♥‌ کانال تلگرام♥       ♥‌ ثبت نام رژیم آنلاین‌ ♥          ♥‌ ادامه رژیم لاغری‌   سروش   

تهيه غذا در خانه

يكي از اموري كه شما را به آن توصيه ميكنم اين است كه همواره سعي كنيد تا حداكثر مواد غذايي مصرفي تان را در منزل خودتان تهيه كنيد. كمپوت ها , مرباها . سس ها , شيريني ها , كيك ها و فرآورده هاي لبني.
شايد بخواهيد وقت گير بودن اين كارها را به من يادآوري كنيد. در عوض من هم شما را به وقتهايي كه بي هدف پاي جعبه جادويي مي نشينيد و يا بدون داشتن فايده يا حتي انگيزه اي و فقط به منظور رفع بيكاري به مطالعه روزنامه ها و مجلات و شرح زندگي دختر 14 ساله هاي فراري و يا به غيبت درباره ديگران ميپردازيد توجه مي دهم و يا ممكن است هزينه دار بودن اين امور را به من يادآوري كنيد كه در اين زمينه هم به شما اطمينان ميدهم كه هزينه خريدن اين غذاها مسلما از هزينه تهيه مواد اوليه بيشتر است پس تنبلي را كنار بگذاريد و بدانيد كه اگر اين غذاها را در خانه تهيه كنيد علاوه بر اينكه در هزينه صرفه جويي كرده ايد غذايي سالم و تميز و بدون انواع افزودنيها و نگهدارنده هاي شيميايي مجاز و غير مجاز مصرف خواهيد كرد كه اين امر به مرور زمان در بهبود وضع تغذيه اي و سلامتي شما تاثيرگذار خواهد بود.

تفكر مثبت يكي از راههايي كه احتمالاشما بعنوان يك فرد چاق به آن متوسل شده ايد يا مي شويد رژيم هاي محدود از كالري است. با مصرف كم مواد غذايي ودريافت كالري در حد كمتر از نياز واقعي تان در مدت كوتاهي كاهش وزن پيدا مي كنيد. حالا دو راه وجود دارد يا به يك رژيم درمان مراجعه كنيد ويك برنامه غذايي متناسب با وضع ايده التان مي گيريد ويا با رسيدن به وزن ايده التان خيالتان راحت مي شود. دوباره شروع مي كنيد به خوردن بي رويه و چاق مي شويد و اين دفعه چند كيلو از دفعه قبل بيشتر.

راه حل اين مشكل به دست من است. از همان ابتدا وهنگامي كه هنوز لاغر نشده ايد به رژيم درمان مراجعه كنيد و از او بخواهيد رژيمي متعادل ومتناسب با وزن ايده الي كه بعد از دوره رژيم درماني قصد رسيدن به آن را داريد برايتان تهيه كند و به شما آموزش دهد با اين روش هم به تدريج لاغر مي شويد و از عوارض كاهش ناگهاني وزن ايمن مي شويد و هم ضمن آموزشي تدريجي و بلند مدت، عادات وروشهاي صحيح غذا خوردن را

آموزش مي بينيد.

اين نكته راهمواره آويزه گوشتان كنيد

(( فكر نكن چاق هستي وبايد لاغر بشوي

فكر كن لاغر هستي و بايد به اندازه يك آدم لاغر غذا بخوري تا چاق نشوي))

گردآوری :

جواد سبحانی

مشاور تغدیه و رژیم درمانی

تلفن :6064720

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت آخرین خبرها

los

نمیتوانید حضوری  رژیم بگیرید

اینترنتی ثبت نام کنید ،همراه با فایلهای آموزش تغذیه و لاغری

ثبت نام دوره کامل

فکر میکنیدنمی توانید  لاغر شوید در دوره بسیار کم هزینه آزمایشی شرکت کنید، تابه شما ثابت شود همه میتوانند لاغر شوند

ثبت نام دوره آزمایشی