قوانین درمان چاقی وکاهش وزن

قوانین ثبت نام رژیم کاهش وزن
بهترین چیزی که بنده از خداوند طلب می کند سلامتی است .(حضرت علی (ع))
پرکردن فرم به وسیله اینجانب بدان معنی است که در سلامت کامل عقل و روان  قوانین زیر را خوانده و آنرا می پذیرم . بدینوسیله صحیح بودن تمامی اطلاعات تایید می نمایم و عواقب ناشی ار اشتباه بودن آنرا میپذیرم و با رضایت کامل خود تمامی مراحل کاهش وزن و کلیه موارد و مراحل مربوط به کاهش وزن را میپذیرم.
تعهد می نمایم هیچگونه توصیه و روشی را از سوی هر فردی به جز آقای جواد سبجانی کارشناس تفذیه و رژیم درمانی ( مانند  بیماران و مراجعین دیگر، مربی و افراد باشگاه ورزشی ، پزشکان که تخصص رژیم درمانی ندارند و یا هر فردی خارج ازبرنامه کاهش وزن توصیه شده ) را نپذیرفته و اجرا ننمایم ( در صورتی که پزشک متخصص به دلیل بیماری شما توصیه خاصی داشته باشد لطفا آنرا به صورت مکتوب از سوی پزشک متخصصتان و ممهور به مهر ایشان همراه خود بیاورید یا تصویر آنرا ارسال فرمایید  ) . در صورتی که از این گونه توصیه ها استفاده نمایم تمامی عوارض جانبی آنرا ( که میتواند خطرناک نیز باشد) شخصا قبول مینمایم .
. با توجه به دوطرفه بودن رژیم درمانی تعهد مینمایم کلیه مراحل درمان کاهش وزن را کاملا اجرا نمایم (نه موردی به آن افزوده و نه کم میکنم) و مسولیت هرگونه خروج از مراحل کاهش وزن خود را پذیرفته و تمامی عوارض جانبی آنرا میپذیرم .با توجه به اختلاف بین افراد بسیار زیاد است و هر فردی نسبت به برنامه کاهش وزن واکنش متفاوتی دارد ،کاهش وزن خود را با فردی دیگر مقایسه نمی کنم و مقدار آن به وسیله مشاور تغذیه ( جواد سبحانی ) مشخص می‌گردد و نسبت به مقدار آن هیچگونه اعتراضی ندارم.

در پکیج زرین 6 برنامه کاهش وزن یا 3 ماه  و پکیج آزمایشی فقط 2 برنامه غذایی یا 1 ماه بسته به تمایل  مراجعه کننده هر کدام که زودتر به اتمام رسد.

در صورتیکه فردی از حد متعارف نیاز به مشاوره بیشتری داشته باشد به صورت جلسه ای و طبق تعرفه محاسبه میگردد.
هزینه دریافتی ( تخفیف ویژه داشته و بسیار کمتر از تعرفه سازمان نظام پزشکی است ) فقط برای افرادی است که مراجعه منظم ( تاریخ مراجعه بعدی شما مشخص میشود ) داشته باشند ، در غیر اینصورت پرونده شما بایگانی شده و از چرخه پرونده های فعال خارج میشود ( مبلغ قابل عودت نمی‌باشد). در صورت تاخیر باید کلیه مراحل را از ابتدا شروع کنید ..مراجعه نامنظم علاوه بر عدم برخورداری از تسهیلات کاهش وزن باعث شکست درمان نیز خواهد شد .

بازگشت به صفحه ثبت نام

والسلام

همیشه پیروز همیشه متناسب

Related Articles

تغذیه در آرتروز( استئوآرتریت) و روماتیسم مفصلی (آرتریت روماتوئید) تغذیه در آرتروز( استئوآرتریت) و روماتیسم مفصلی (آرتریت روماتوئید)
تغذیه در آرتروز( استئوآرتریت) و روماتیسم مفصلی (آرتریت روماتوئید): رژیم غذایی ویژه ای برای این بیماری به...
کمکاری تیروئید و چاقی کمکاری تیروئید و چاقی
  بيمارى هاى غده تيروئيد:بيمارى هاى غده تيروئيد بعد از ديابت شايع ترين بيمارى غدد است. نیمی از...
کالری انواع غذاهای ایرانی کالری انواع غذاهای ایرانی
 کالری انواع غذاهای ایرانی و ...           ...
اقدامات محافظتی اساسی در برابر کروناویروس - کرونای انگلیسی اقدامات محافظتی اساسی در برابر کروناویروس - کرونای انگلیسی
ساختمان ژنتیک ویروس ها به گونه ای است که در نوبت تکثیر اندکی تغییر ایجاد میشود. بعضی از این جهش ها ...